Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias

Naudinga informacija

Tapti sveiku likti sveiku

Skaitykite internete knygą

"TAPTI SVEIKU LIKTI SVEIKU su jaunomis fermentinėmis ląstelėmis",

kurią parašė prof. H. Bankhoferis ir dr. M. Oldhaveris.

Straipsniai

Dermatologinė kosmetika su spirulinos mikrodumbliais

 

Spirulinos dumbliai yra viena seniausių gyvybės formų žemėje, egzistuojanti  3,6 mlrd. metų. Jų sėkmingas išlikimas nulemtas dviejų unikalių savybių: sugebėjimo itin sėkmingai apsisaugoti nuo kenksmingų mikrobų ir… jų įgimto gebėjimo atsinaujinti.

 

Virusai ir bakterijos – natūralus šių mikrodumblių priešai, su jais spirulina kovoja pasitelkdama paprastus, bet ypatingai efektyvius pasipriešinimo mechanizmus (tokius kaip specialius polisacharidus, neleidžiančius virusui įsiskverbti į sveiką ląstelę), be kurių šių dumblių išlikimas būtų tapęs neįmanomu.

 

Naudodami patentuotą technologiją Ocean Pharma GmbH sėkmingai išgavo bei išsaugojo natūralias spirulinos dumblių aktyviąsias savybes ir panaudojo jas savo produktuose, tame tarpe ir labai sėkmingoje Spirularin probleminių pėdų produktų linijoje. Kas ypatingai svarbu, buvo nustatytas stiprus poveikis vaistams atsparioms bakterijoms (MRSA).

 

Specialisto komentaras:

 

„Pastarųjų metų Spirulinos dumblių ekstraktų savybių pasireiškimas įspūdingas, ypač įvertinant puikų toleravimą, netgi jautriais atopinės egzemos ir diabetines pėdos atvejais. Labiausiai žavi ekstraktų antimikrobinės savybės net prieš vaistams atsparias bakterijas, kurios vis dažniau yra problemų daugelyje medicinos sričių atsiradimo priežastis. Mano požiūriu, šie specialūs ekstraktai turi puikias galimybes būti panaudojami sukuriant naujos kartos odos priežiūros produktų linijas daugelyje kitų dermatologijos sričių. Nesunku įsivaizduoti, kad šie produktai, šalia profesionalaus panaudojimo, užims deramą vieta ir bus plačiai naudojami kasdieninėje probleminės odos priežiūroje.“*

 

*Prof. Dr. Kristianas Reichas yra dermatologas ir alergologas. Nuo 2005 metų yra vyresnysis Hamburgo dermatologijos klinikos SCIderm partneris ir medicinos tyrimų instituto direktorius.

 

 

 

Pirkti produktus e-parduotuvėje

 

Gamintojo svetainė – http://www.ocean-pharma.de.