Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias

Naudinga informacija

Tapti sveiku likti sveiku

Skaitykite internete knygą

"TAPTI SVEIKU LIKTI SVEIKU su jaunomis fermentinėmis ląstelėmis",

kurią parašė prof. H. Bankhoferis ir dr. M. Oldhaveris.

Darmflora AAD Dr. Wolz

14,90 €
5 5 2 Product
Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbHDr. Wolz Zell GmbH


pzn_11031334_darmflora_aad_10kapseln
Darmflora AAD Dr. Wolz

kapsulės

Specialios medicininės paskirties maisto produktas

tik mitybos reguliavimui esant diarėjai po antibiotikų vartojimo

 

Diarėja (viduriavimas) yra tipiškas pašalinis antibiotikų poveikis, pasireiškiantis nuo 5 iki 39 procentų visų pacientų. Tai, ar pavartojus antibiotikų, pasireikš diarėjos simptomai, priklauso nuo organizmo jautrumo ir antibiotikų tipo. Antibiotikai, deja, užmuša ne tik ligos sukėlėjus, t. y. patogenines bakterijas, bet ir kūne esančias žarnyno bakterijas, kurių veikimą žarnyne daugiau ar mažiau sutrikdo.  

Be to, dėl to, kad pakenkiama natūralioms žarnyno bakterijoms, susilpnėja jų atliekama apsauginė funkcija, dėl to žarnyne ima veistis nepageidaujami mikroorganizmai. Po antibiotikų kurso užtrunka iki pusės metų, kol žarnyno flora visiškai atsistato. 

Darmflora AAD Dr. Wolz yra 4 specializuotos pieno rūgšties bakterijų kultūros. Dienos dozėje -  vienoje kapsulėje yra 17 milijardų bakterijų. Šios pieno rūgšties bakterijos apsigyvena žarnyne ir išlygina disbalansą, atsiradusį dėl antibiotikų vartojimo. Jos taip pat veikia ir kenksmingas bakterijas (pavyzdžiui, Clostridium difficile), jei šios apsigyvena žarnyne. Šių pieno rūgšties bakterijų poveikis ir savybės tirtos daugybę kartų. Tam, kad poveikis būtų toks, kaip aprašyta, būtina, kad bakterijos tokia pačia forma, kaip išgertos, pereitų per skrandį ir ten nebūtų suvirškintos. Darmflora AAD Dr. Wolz kultūros yra apsaugotos nuo skrandžio ir tulžies rūgščių poveikio, dėl to jos į žarnyną patenka nepažeistos.

 

Sudedamosios dalys: kapsulių turinys: gyvos pieno rūgšties bakterijos 66% (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium lactis 07, Bifidobacterium lactis 04), lipnumą reguliuojanti medžiaga: celiuliozė; kapsulių apvalkalas: hidroksipropilmetilceliuliozė.

 

Maistingumo deklaracija

1 kapsulėje

100 g

Energinė vertė

3 kJ (0,71 kcal)

863 kJ (206 kcal)

Riebalai

0 g

0,79 g

Angliavandeniai

< 0,10 g

27 g

Baltymai

< 0,10 g

23 g

Druska

0 g

0 g

Gyvos pieno rūgšties bakterijos

230 mg (17 mlrd.)

66 g

 

Be želatinos, glitimo, fruktozės ir dažiklių.

 

Darmflora AAD Dr. Wolz tinka veganams.

 

Darmflora AAD Dr. Wolz vartojimas

1 kapsulė per dieną užgeriant skysčiu. Kol gydomasi antibiotikais, Darmflora AAD Dr. Wolz reikia gerti taip, kad po antibiotiko išgėrimo praeitų kuo daugiau laiko. Gerti ne trumpiau kaip savaitę po to, kai baigsite antibiotikų kursą.

 

Darmflora AAD Dr. Wolz naudojamas kaip subalansuotos ir visavertės mitybos sudėtinė dalis.

 

Svarbi pastaba. Šis produktas negali būti vienintelis asmenų, kuriems jis skirtas, mitybos šaltinis. Produktas turi būti vartojamas prižiūrint medikams ir netinkamas vaikams iki 3 metų.

 

Darmflora AAD Dr. Wolz laikymas

Laikyti 4–20 °C temperatūroje.

Ant pakuotės nurodytam tinkamumo vartoti laikui pasibaigus produkto vartoti negalima.

 

Grynasis kiekis: 10 kapsulių = 3 g
Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbH (Vokietija)

Išsamesnis produkto aprašymas