Naudinga informacija

 

Tapti sveiku likti sveiku

Skaitykite internete knygą

"TAPTI SVEIKU LIKTI SVEIKU su jaunomis fermentinėmis ląstelėmis",

kurią parašė prof. H. Bankhoferis ir dr. M. Oldhaveris.

Acetocaustin.jpgBite-Away.jpgCholesterinreduktion.jpgColostrum-immun1.jpgDarm-active.jpgFitesten.jpgKinderImunn.jpgNervostrong.jpgProstata-pro.jpgRheuma-effective-DrWolz.jpgSanuzella-ZYM-Sportsline.jpgSpirularin-Gel.jpgSpirularin-Mousse.jpgSpirularin-kremas-HS.jpgSpirularin-kremas-VS.jpgSpirularin-serumas-NS.jpgThromboflow_drWolz.jpgVitamin-D3.jpgZYM-antiaging.jpgZell-Oxygen-+-Gelee-Royal.jpgZell-Oxygen-Plus.jpgZell-Oxygen-formula.jpgZell-Oxygen-immunkomplex.jpgAcetocaustin.jpgBite-Away.jpgCholesterinreduktion.jpgColostrum-immun1.jpgDarm-active.jpgFitesten.jpgKinderImunn.jpgNervostrong.jpgProstata-pro.jpgRheuma-effective-DrWolz.jpgSanuzella-ZYM-Sportsline.jpgSpirularin-Gel.jpgSpirularin-Mousse.jpgSpirularin-kremas-HS.jpgSpirularin-kremas-VS.jpgSpirularin-serumas-NS.jpgThromboflow_drWolz.jpgVitamin-D3.jpgZYM-antiaging.jpgZell-Oxygen-+-Gelee-Royal.jpgZell-Oxygen-Plus.jpgZell-Oxygen-formula.jpgZell-Oxygen-immunkomplex.jpg

 

Dabar įveikti karpas labai paprasta

Acetocaustin naujienaŠiuolaikinis pasaulis kasdien atranda naujų būdų spręsti daugybę įvairiausių problemų – nuo globalinio atšilimo iki bičių apsaugos. Jei karpos yra jūsų asmeninė problemėlė, žinokite, kad ją įveikti galima labai paprastai – tiesiog namuose.

 

Dažną kartą pakaks tik vieną kartą patepti karpą šiuolaikiniu preparatu Acetocaustin, ir nedidelių karpų neliks jau po savaitės. Naudojant Acetocaustin net didesnės karpos, kaip taisyklė, išnaikinamos per mėnesį arba, daugiausia, penkias savaites. 

 

 

Kaip naikinamos karpos

Pirmiausia užtepkite storą vazelino arba cinko tepalo sluoksnį aplink karpą. Tuomet specialia mentele – ją rasite Acetocaustin pakuotėje – patepkite karpą. Dabar leiskite tepalui išdžiūti ir užklijuokite patepą karpą pleistru. Kai po savaitės pleistrą nuplėšite, kartu su juo pašalinsite Acetocaustin suardytą viršutinį karpos sluoksnį. Apsauginis vazelino arba cinko tepalo ruožas būtinas, nes Acetocaustin rūgštis labai efektyviai naikina karpas, tačiau netyčia patekusi ant odos gali gerokai ją nudeginti.

 

Gali būti, kad procedūrą teks pakartoti. Šiaip ar taip, tai užtruks kur kas trumpiau negu lankantis ligoninėje – ne ilgiau kaip penkias savaites.

 

Kas yra Acetocaustin

Paprastai sakant, tai rūgštis, veiksmingai naikinanti karpas. Medikai apibrėžia tiksliau: Acetocaustin – tai monochloridinė rūgštis, naikinanti paviršinį karpos sluoksnį ir suardanti papilomos viruso pažeistus odos audinius. Tai be recepto parduodamas preparatas, parduodamas Lietuvos vaistinėse. Nors ši rūgštis labai stipri, būkite ramūs: taisyklingai naudojant nelieka nė menkiausių randų.

 

Kodėl atsiranda karpų

Todėl, kad į žmogaus odos ląsteles įsiskverbia virusas. Dažniausiai tai atsitinka nusilpus žmogaus imuninei sistemai. Karpų galima „pasigauti“ liečiantis prie kito žmogaus, ypač jei odoje esama smulkių įbrėžimų. Ideali terpė virusui – drėgmė, todėl rizikos zonos yra baseinai, pirtys ir panašios vietos.

 

Tik be panikos! Karpos – žmogaus sveikatai nepavojingi odos dariniai.

 

Svarbu žinoti

Naudojant Acetocaustin savarankiškai galima gydyti tik ant rankų ir kojų esančias karpas. Ant veido ar lyties organų srityje esančias karpas privalo gydyti tik gydytojas. Apskritai, prieš imdamiesi gydyti karpas savarankiškai būtinai padarykite vieną dalyką – pasitarkite su gydytoju dermatologu. Juk patiems bus ramiau.

 

Acetocaustin galima įsigyti vaistinėse arba internetinėje parduotuvėje www.farmarkesa.lt .

Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias