Naudinga informacija

 

Tapti sveiku likti sveiku

Skaitykite internete knygą

"TAPTI SVEIKU LIKTI SVEIKU su jaunomis fermentinėmis ląstelėmis",

kurią parašė prof. H. Bankhoferis ir dr. M. Oldhaveris.

Acetocaustin.jpgBite-Away.jpgCholesterinreduktion.jpgColostrum-immun1.jpgDarm-active.jpgFitesten.jpgKinderImunn.jpgNervostrong.jpgProstata-pro.jpgRheuma-effective-DrWolz.jpgSanuzella-ZYM-Sportsline.jpgSpirularin-Gel.jpgSpirularin-Mousse.jpgSpirularin-kremas-HS.jpgSpirularin-kremas-VS.jpgSpirularin-serumas-NS.jpgThromboflow_drWolz.jpgVitamin-D3.jpgZYM-antiaging.jpgZell-Oxygen-+-Gelee-Royal.jpgZell-Oxygen-Plus.jpgZell-Oxygen-formula.jpgZell-Oxygen-immunkomplex.jpgAcetocaustin.jpgBite-Away.jpgCholesterinreduktion.jpgColostrum-immun1.jpgDarm-active.jpgFitesten.jpgKinderImunn.jpgNervostrong.jpgProstata-pro.jpgRheuma-effective-DrWolz.jpgSanuzella-ZYM-Sportsline.jpgSpirularin-Gel.jpgSpirularin-Mousse.jpgSpirularin-kremas-HS.jpgSpirularin-kremas-VS.jpgSpirularin-serumas-NS.jpgThromboflow_drWolz.jpgVitamin-D3.jpgZYM-antiaging.jpgZell-Oxygen-+-Gelee-Royal.jpgZell-Oxygen-Plus.jpgZell-Oxygen-formula.jpgZell-Oxygen-immunkomplex.jpg

 

Gamta geriausiai žino ko reikia jūsų skrandžiui ir imunitetui

Daugumos mūsų darbo ir gyvenimo sąlygos šiandien tokios, kad mitybos ritmo sutrikimai tapo kone norma, racionas dažnai netinkamas, o stresai tapo įprastais gyvenimo palydovais. Visa tai skatina skrandžio ir virškinimo sistemos ligas. Kita vertus, akivaizdu, kad įvairių skrandžio ir virškinimo trakto susirgimų profilaktika šiandien yra būtinybė daugumai žmonių. Be abejo, patartina tai daryti reguliariai.

 

 

Visame pasaulyje aktyviai kuriami nauji, originalūs augalinės kilmės preparatai, kuriuos, skirtingai nuo tradicinių vaistų, gali vartoti beveik visi. Kokybiški augalinės kilmės preparatai žmogaus organizmui nėra kenksmingi net vartojant juos ilgą laiką.

 

Dar viena šiandieninio gyvenimo ypatybė – nuolatinio nuovargio sindromas ir įvairiausios alergijos. Šiuos negalavimus lemia visų pirma silpnėjantis žmonių imunitetas – itin pavojinga tendencija, apie kurią šnekama dar gana retai. Susilpnėjus imunitetui puola alergijos, o tuomet žmogui gali tekti keisti ne tik tai, ką jis veikia, bet ir tai, kur ir kaip jis gyvena.

 

Minėtosios patologijos yra visiškai dėsningos, nes smarkiai keičiasi daugelio žmonių gyvenimo būdas: žmonės tolsta nuo gamtos, gyvena kone steriliuose būstuose, valgo neaiškios kilmės maistą. Tai reiškia, kad žmogaus organizmas paprasčiausiai nėra „treniruojamas“, jo imuninė sistema nebesulaukia anksčiau įprastų dirgiklių. Mokslininkai jau senokai nustatė, kad iki 70 proc. visų imuninės sistemos ląstelių yra ne kur kitur, o žmogaus skrandžio ir virškinimo sistemos gleivinėje.

 

Gamta suteikia mums unikalią galimybę rūpintis savo sveikata vartojant įvairias biologiškai aktyvias medžiagas, kurių esama augaluose. Sukurta nemažai natūralių preparatų, kurie žmogaus organizmą veikia kompleksiškai, skirtingai negu cheminiai produktai, kurių veikimo zona yra, kaip taisyklė, gana siaura. Kita vertus, augalinės kilmės preparatai neturi pašalinio poveikio, kuris labai dažnai lydi gydymą cheminiais produktais. Reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad cheminiai vaistai dažniausiai tik neutralizuoja arba sumažina rūgštingumą ir veikia tik tol, kol žmogus juos vartoja.

 

Fitesten – unikalus Latvijos mokslininkų sukurtas augalinis preparatas, apsaugotas 17 patentų ir jau pelnęs deramą įvertinimą – Latvijos inovacijų sidabro apdovanojimą (2011). Fitesten pagamintas iš Latvijoje augančių pušų ūglių ir spyglių ekstrakto, o jo sudėtyje yra daugiau nei 100 biologiškai aktyvių medžiagų!

 

Skrandžio funkcijų normalizavimas – sudėtingas procesas, todėl ir tam skirti preparatai turi būti kompleksiški. Tik tuomet galėsime tikėtis ilgalaikio teigiamo rezultato.

 

Reguliarus Fitesten vartojimas padeda efektyviai, bet tuo pačiu ir saugiai, atstatyti skrandžio funkcijas. Galiausiai žmogus vėl gali džiaugtis puikia nuotaika, o kiekvieni pusryčiai, pietūs ir vakarienė jam vėl tampa švente. Tai, beje, turėtų būti natūralu kiekvienam sveikam žmogui.

 

Kada rekomenduojama vartoti Fitesten?
  • Kai pradedate justi nemalonius pojūčius ir skausmus skrandžio srityje.
  • Kai reikia kompleksiškai gydyti rūgščių sukeliamas skrandžio ir virškinimo sistemos ligas (ūmius ir chroniškus gastritus, duodenitą, eroziją, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opas, rėmenį, gastroezofaginį refliuksą ir kt.).
  • Kai norite stiprinti imunitetą.
  • Kai norite palaikyti organizmo gyvybinę energiją.
  • Kai ilgą laiką gydotės vaistais.
  • Jei patiriate stresą, sukeliantį skrandžio ir virškinimo sistemos sutrikimus.
  • Jei jūsų mityba netinkama, nesubalansuota, nevisavertė. Beje, Fitesten rekomenduojama vartoti ir vegetarams.
  • Jei dažnai valgote aštraus, riebaus ir kepto maisto bei marinuotų produktų.
  • Jei geriate daug kavos ir alkoholinių gėrimų, ypač kai skrandis yra tuščias.

Fitesten galima įsigyti vaistinėse arba internetinėje parduotuvėje www.farmarkesa.lt .

Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias